Obavijest učenicima od 5. do 8. razreda

Autor: Marinela Ivić, 20. 9. 2018.

Dragi učenici,

Ove školske godine odlučili smo pokrenuti školsku redakciju u sklopu projekta SLIKA – Sva LIca KnjigA. Svi učenici petih do osmih razreda mogu se prijaviti za sudjelovanje u radu redakcije koja će pripremati i izdavati školski časopis. U njemu će o sadržaju i njegovom uređenju odlučivati učenici u suradnji s učiteljskim timom.

U redakciji ćemo trebati novinare, urednike, fotografe, crtače, računalne znalce, komičare, savjetnike, dopisnike, reportere i druge.

Skupina koja će sudjelovati u radu redakcije imat će pregršt zanimljivih događanja koje uključuju kontakt s profesionalnim novinarima, urednicima i drugima koji rade u novinskim redakcijama i televizijskim kućama.

Također, za vrijedne članove školske redakcije bit će organizirano nagradno putovanje tijekom školske godine.

Broj mjesta u redakciji je ograničen na trideset učenika.

Način na koji se zainteresirani učenici mogu prijaviti je putem ispunjavanja kratke ankete na sljedećoj poveznici:

Nakon zaprimljenih prijava, učiteljski tim koji čine učiteljice hrvatskog jezika, učiteljice engleskog i njemačkog jezika i vjeroučitelj, odlučit će kojih će 30 učenika biti pozvano na prvi sastanak buduće školske redakcije.

Vaše ocjene nam nisu važne! Ukoliko smatrate da posjedujete znanja i vještine kojima biste pridonijeli radu redakcije, slobodno se prijavite. Možda baš u vama čuči neka nova mlada novinarska nada.

Sretno svima i vidimo se u redakciji!

« Prosinac 2018 »

VREMENICI 2018/2019.