Podsjetnik - izvođenje nastave na daljinu

Autor: Administrator , 18. 3. 2020.

Dragi učenici i roditelji.

Započeli smo sa nastavom na daljinu,  komunikacija se odvija putem Yammera.

Izvodit će se prema redovnom rasporedu naše škole za taj dan. Možete tako očekivati da vam se u vašoj virtualnoj učionici razreda jave vaši predmetni učitelji koji će vam objasniti način na koji će s vama održavati nastavu i zadati aktivnosti za taj dan.

Redovito pratite vaše virtualne učionice na Yammeru, i objave vaših razrednika i učitelja, lajkajte ih kako bi znali da ste obavijest pročitali, tako potvrđujete i svoju nazočnost na nastavi na daljinu.

Za sve nejasnoće i dodatna pojašnjenja pišite vašem učitelju, na način da kliknete na REPLY ispod njegove objave za taj dan (ne pišite nove članke (postove) u virtualnoj učionici kako ne biste zagušivali prostor i time stvarali manju preglednost važnih informacija.

Vi i dalje ukoliko želite ili vas učitelji upute možete pratiti SPTV program u vrijeme kako je to za vaš razred objavljeno na stranicama MZO.

Puno zdravlja svima vama, i uspjeha u praćenju nastave na daljinu.

"ŠKOLA ZA ŽIVOT"

« Travanj 2020 »