Online božićni sajam PŠ Marinci

Autor: Marija Lesandrić, 10. 12. 2020.

Ova neobična, drugačija i izazovna godina donijela nam je mnogo zabrinutosti i straha, no stignemo joj još pokazati kako duh zajedništva, ljubavi i solidarnosti može nadjačati sve ono loše i izmamiti osmijehe na lica svih nas. S nadom u bolje sutra, sve vas pozivamo da se pridružite našoj humanitarnoj akciji u kojoj prikupljamo donacije za Odjel pedijatrije Opće županijske bolnice Vinkovci.

Svi radovi i nastali su u PŠ Marinci marljivim radom naših učenika i njihovih učiteljica, a možete ih vidjeti ukoliko zavirite na https://bit.ly/2JHkbnv ili skeniranjem navedenoga koda. Ispod svake fotografije nalazi se kratki opis i cijena. Klikom na fotografiju, ona će se povećati kako biste bolje vidjeli proizvod, a za jasniji pregled preporučavamo gledati stranicu na računalu.

Ukoliko vam se nešto iznimno sviđa, a niste u mogućnosti kupiti, slobodno nam se javite. Božićni duh u našoj školi nikada ne spava. Isto tako, ukoliko želite ponuditi više, dobrodošla nam je svaka kuna.

Za sve informacije i kupnju odabranoga, slobodno nam se javite na e-mail: psmarinci1718@gmail.com ili osobno učiteljicama.

Sretan Božić žele vam učenici 1., 3. i 4. razreda PŠ Marinci i njihove učiteljice Nevenka i Marija!

« Travanj 2021 »

"ŠKOLA ZA ŽIVOT"