SLUŽBENI IZVORI INFORMACIJA

PRIJAVA U SUSTAV

ODLUKA O UPISU UČENIKA U 1. RAZRED SŠ

VAŽNI DATUMI

REDOVNI UČENICI - PUBLIKACIJA Idemo u srednju!

CARNET Helpdesk KANAL NA VIBERU

Ovim putem pozivamo sve zainteresirane kandidate, njihove roditelje, razrednike i druge dionike upisnog procesa u srednje škole da se pridruže info-kanalu o e-upisima pokrenutom na Viberu.

Kanal je pokrenuo CARNET Helpdesk, a na njemu ćemo vas obavještavati o svim važnim rokovima i čestim pitanjima koja pristignu na CARNET-ov Helpdesk. Kanalu se možete pridružiti putem ove poveznice ili skeniranjem QR koda:

OSTALI IZVORI INFORMACIJA

« Lipanj 2022 »

SIGURNO NA INTERNETU

"ŠKOLA ZA ŽIVOT"

WEBMAIL

Ususret Uskrsu - radionica u posebnim odjelima
Autor: Administrator , 26. 3. 2021.

U organizaciji Hrvatskog fotosaveza u posebnim odjelima naše škole održana je dvodnevna foto radionica „Ususret Uskrsu“ .

U radionici su osim učenika sudjelovale njihove učiteljice Danijela Hojski i Božana Raljušić i pomoćnici u nastavi: Martina Jozić, Ivana Tokić i Ružica Matanović.

Radionice je održala gđa. MirjanaPešec, prof.pedag.  koja ih je  naučila tehniku oslikavanja tekstila akrilnim bojama.

Zanimljivi materijali motivirali su učenike na kreativno izražavanje oslikavanja majica i platnenih torbi. Tijekom radionice učenici su pojačali svoje samopouzdanje ,a krajnji uradak stvorio im je osjećaj zadovoljstva i ispunjenosti.

Nakon svake radionice održana je izložba učeničkih radova.

Kako im je bilo i koliko su uživali možete pogledati u fotogaleriji.