NAŠI LIDRANOVCI PUTUJU NA DRŽAVNU SMOTRU

Autor: Klaudija Wild, 28. 2. 2017.

Na županijskoj smotri LiDraNo 2017. iz dramsko- scenskog stvaralaštva pobjednicima međuopćinskih razina osnovnoškolaca pridružili su se i srednjoškolci. Natjecanje je upriličeno u Gimnaziji Županja, a izborno povjerenstvo predvođeno državnim izbornikom Marijom Kovačem biralo je najbolje za državnu razinu između 16 pojedinačnih i 5 skupnih osnovnoškolskih izvedbi te 9 pojedinačnih i 3 skupne srednjoškolske izvedbe.

Učenici naše škole su se ponovo iskazali darovitošću i kreativnošću. Lada Sente, učenica 7. razreda, predstavljat će u ožujku našu županiju na državnoj smotri u Primoštenu monologom o tajnama utemeljenim na odlomcima iz romana Bijeli dimnjačar. Ovo je Ladin treći državni LiDraNo. Bravo Lado! Lada je princeza tajnovitih dramskih svjetova. Učenicu Ladu Sente pripremala je učiteljica Eva Dakić.

Dramska skupina učenika 3.razreda sa svojom učiteljicom Brankom Krvavac je ostvarila najveći uspjeh izborom među 3 najuspješnije skupine i iščekuje poziv državnoga izbornika na državnu razinu.  Složni, kreativni, razigrani, maštoviti, uživljeni, jedinstveni, dosjetljivi, ritmični, dinamični, poletni, zimom nadahnuti, zimom oduševljeni, izvedbom oduševljavaju!

Čestitamo našim lidranovcima i želimo im puno zadovoljstva u kreativnim dramskim podvizima!

« Listopad 2017 »

VREMENICI 2017/2018.