preskoči na sadržaj

Osnovna škola Zrinskih Nuštar

 > Naslovnica
Vijesti

Županijsko natjecanje iz fizike za osnovne i srednje škole

Autor: Niko Grgić, 9. 3. 2017.

U srijedu 8. ožujka u našoj školi  je održano županijsko natjecanje iz fizike za osnovne i srednje škole. Natjecanju je pristupilo 22 učenika osmoga razreda,  20 učenika I razreda SŠ, 7 učenika II razreda SŠ, 5  učenika III razreda SŠ i 4 učenika IV razreda SŠ.

Kao i uvijek do sada na natjecanju je vladalo pozitivno ozračje uz ugodno druženje mentora za vrijeme dok su učenici rješavali zadatke.

                          

U  povjerenstvu za osnovnu školu  bili su : Niko Grgić – predsjednik povjerenstva

                                                                Ivana Ljevnaić, prof – član ,

                                                                Marijan Janjić, prof. - član

                                                                Tomislav Tuškan, prof. – član

                                                                Toni Hutz, prof. – član

                                                                Vedran Menđušić, prof.   - član

                                    

Budući da je naša škola bila domaćin natjecanja, objavljujemo postignute rezultate za osnovne škole do 10. mjesta, a za srednje škole do 4. mjesta.

Napomena: Rezultati su privremeni, konačne rezultate i tablice poretka objavit će  
                   Državno povjerenstvo za natjecanje iz fizike.

Osnovnoškolski natjecatelji su ostvarili  sljedeće rezultate:

  1. mjesto: Iva Nera Čačić, OŠ Antun Gustav Matoš - Vinkovci
  2. mjesto: Leonard Lukačević, OŠ Mitnica
  3. mjesto: Mate Marošević, OŠ Zrinskih Nuštar – Nuštar
                 Lucija Kunac, OŠ Zrinskih Nuštar – Nuštar
                 Jakov Šlafhauzer, OŠ Mitnica
  4. mjesto: Isidora Lazić, OŠ Borovo
  5. mjesto: Borna Stjepić , OŠ Ivana Kozarca - Županja
  6. mjesto: David Matej Vnuk , OŠ Ivana Gorana Kovačića - Vinkovci
                Ana Čović, OŠ Ivana Mažuranića - Vinkovci
  7. mjesto: Davor Maljković, OŠ Vladimira Nazora – Vinkovci
                Barbara Sabljak, OŠ Dragutina Tadijanovića - Vukovar              
  8. mjesto: Lucija Iživkić, OŠ August Cesarec – Ivankovo
  9. mjesto: Danijel Lučić, OŠ Antun i Stjepan Radić - Gunja
  10. mjesto: Lucija Radovanović, OŠ Zrinskih Nuštar – Nuštar
     

Iz naše škole  sudjelovali su:

Matea Marošević, učenica 8a razreda- osvojila treće mjesto, mentor  Niko Grgić

Lucija Kunac, učenica 8a razreda- osvojila treće mjesto, mentor  Niko Grgić

Lucija Radovanović , učenica 8b razreda- osvojila deseto mjesto, mentor Niko Grgić 

Ivor Dakić učenik 8c razreda- osvojio dvanaesto  mjesto, mentor Vedran Menđušić, prof.

 

U povjerenstvu za srednje škole  bili su : Josip Krpan, prof. –predsjednik povjerenstva

Karolina Dvojković, prof. – član

Dobrila Hemetek, prof. – član

 Ivan Švaganović , prof.- član

 Anita Karaban, prof – član

Željko Božić, prof. - član

Učenici I razreda srednjih škola su  ostvarili  sljedeće rezultate :

  1. mjesto: Vladimir Pezo, Gimnazija Matije Antuna Reljkovića -Vinkovci
  2. mjesto: Petar Škrobo, Gimnazija Matije Antuna Reljkovića -Vinkovci
  3. mjesto: Iva Šuker,  Gimnazija Matije Antuna Reljkovića –Vinkovci
  4. mjesto: Josip Stjepanović,  Gimnazija Matije Antuna Reljkovića –Vinkovci

Učenici II razreda srednjih škola su  ostvarili  sljedeće rezultate:

  1. mjesto: Mihael Miličević, Gimnazija Matije Antuna Reljkovića -Vinkovci
  2. mjesto: Marko Tunić, Gimnazija Matije Antuna Reljkovića -Vinkovci
  3. mjesto: Marko Budimir, Tehnička škola Ruđera Boškovića - Vinkovci
  4. mjesto: Mirko Mačešić, Tehnička škola Ruđera Boškovića - Vinkovci

Učenici III razreda srednjih škola su  ostvarili  sljedeće rezultate:

  1. mjesto: Stjepan Bićanić, Gimnazija Matije Antuna Reljkovića –Vinkovci
  2. mjesto: Luka Šimić, Gimnazija Matije Antuna Reljkovića –Vinkovci
  3. mjesto: Ivan Herkvi, Tehnička škola Ruđera Boškovića - Vinkovci
  4. mjesto: Gabrijela Škrabo, Gimnazija Matije Antuna Reljkovića -Vinkovci
    Učenici IV razreda srednjih škola su  ostvarili  sljedeće rezultate:
  1. mjesto: Dorian Wild, Gimnazija Matije Antuna Reljkovića -Vinkovci
  2. mjesto: Jelena Janjić, Gimnazija Matije Antuna Reljkovića -Vinkovci
  3. mjesto: Marko Anđić, Gimnazija Vukovar
  4. mjesto: Luka Namačinski, Gimnazija Vukovar

Iskrene čestitke svim učenicima koji su sudjelovali na županijskom  natjecanju i njihovim učiteljima mentorima. Posebna čestitka učenicima koji su postigli najbolje rezltate u svojim kategorijama.

 

                                      




Sigurnost djece na internetu

Misliš kako znaš sve o sigurnosti na internetu?

      

NEMOJ ŠUTJETI O PROBLEMIMA - POTRAŽI POMOĆ!


Kalendar
« Listopad 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

MOJA ŠKOLA EKO ŠKOLA

JUBILARNI LOGOTIP ŠKOLE

PISANE PROVJERE ZNANJA

VREMENICI 2017/2018.

1. polugodište

MŠ Nuštar RN

MŠ Nuštar PN

PŠ Cerić

PŠ Marinci

Raspored zvonjenja

 

UPISI U SREDNJU
Prijevoz učenika

    

SIGURNIJE NA INTERNETU

Radno vrijeme

INDIVIDUALNI RAZGOVORI

      TERMINI

Oglasna ploča
Poveznice
CMS za škole logo
Osnovna škola Zrinskih Nuštar / Zrinskog 13, HR-32221 Nuštar / www.os-zrinskih-nustar.skole.hr / zrinus@os-zrinskih-nustar.skole.hr
preskoči na navigaciju