Oznaka kvalitete projektu The Treasure Box

Autor: Marica Jurec, 9. 10. 2018.

E-Twinning projekt The Treasure Box u kojem su prošle školske godine sudjelovali učenici 3. razreda iz Cerića s učiteljicama Marinelom Ivić i Maricom Jurec dobio je Nacionalnu oznaku kvalitete (Quality Label). Oznaka kvalitete je konkretno priznanje učiteljima i školama za visoku razinu rada na eTwinning aktivnostima. Za učenike, ovo je poticaj i nagrada za uloženi trud, a za škole je to javno priznanje njihove predanosti kvaliteti i otvorenosti prema suradnji na europskoj razini.

U projektu su sudjelovali učenici iz Velike Britanije, Španjolske, Poljske, Turske i Italije. Tema projekta bila je blago. Istraživali su što je sve za njih blago. U početku su učenici smatrali da je blago novac, nakit i sl. ali su tijekom godine shvatili kako je blago prijateljstvo, obitelj, zdravlje, dom i domovina. Kroz različite projektne aktivnosti učenici su učili o zdravom životu, sportu i prehrani, pomagali potrebitima i pokazali da je blago imati dobro srce. Slali su čestitke za Božić i Uskrs učenicima iz partnerskih škola i njegovali prijateljstvo kroz dopisivanje i videokonferencije na engleskom jeziku. Sudjelovali su u stvaranju zajedničke priče te pokazali ljepote naše domovine.

Više o projektu na poveznici - https://cerickitrecasi.weebly.com/the-treasure-box.html

« Prosinac 2018 »

VREMENICI 2018/2019.