Realizacija humanitarne akcije

Autor: Željka Sesar, 12. 1. 2021.

Protekla godina svima nam je bila pomalo neobična, drugačija i izazovna. Donijela nam je mnogo zabrinutosti i straha, no usprkos svemu pokazali smo kako duh zajedništva, ljubavi i solidarnosti može nadjačati sve ono loše i izmamiti osmijehe na lica svih nas.

Upravo taj kotačić bila je naša božićna humanitarna akcija „Božić je u srcu mom i tvom, ljubav je ljudima dom“.  Njome smo Odjelu pedijatrije OŽB Vinkovci pribavili pulsni oksimetar (https://www.masimo.com/products/continuous/radical-7/).

Osim toga malenim pacijentima poklonili smo bogati paket likovnog pribora kako bi kistom i bojama skratili  duge bolničke dane.

Zbog epidemioloških razloga, vrijednu su donaciju tek danas imali priliku uručiti ravnatelj škole Krunoslav Šarić, pedagoginja Željka Sesar, dok su ispred bolnice bile prisutne glavna sestara bolnice Tea Prgić i glavna sestara Odjela pedijatrije Martina Raič.

Vođeni idejom da se jedino ljubav i znanje umnažaju dijeljenjem, nastavit ćemo osluškivati potrebe naše lokalne zajednice i u zajedništvu činiti dobra djela jer su nam ona zalog sretnije budućnosti. Samo s Vama u tome možemo i uspjeti!

Hvala svim roditeljima, učenicima i djelatnicima koji su omogućili da se ova akcija ostvari!

« Siječanj 2021 »

"ŠKOLA ZA ŽIVOT"