SLUŽBENI IZVORI INFORMACIJA

PRIJAVA U SUSTAV

ODLUKA O UPISU UČENIKA U 1. RAZRED SŠ

VAŽNI DATUMI

REDOVNI UČENICI - PUBLIKACIJA Idemo u srednju!

CARNET Helpdesk KANAL NA VIBERU

Ovim putem pozivamo sve zainteresirane kandidate, njihove roditelje, razrednike i druge dionike upisnog procesa u srednje škole da se pridruže info-kanalu o e-upisima pokrenutom na Viberu.

Kanal je pokrenuo CARNET Helpdesk, a na njemu ćemo vas obavještavati o svim važnim rokovima i čestim pitanjima koja pristignu na CARNET-ov Helpdesk. Kanalu se možete pridružiti putem ove poveznice ili skeniranjem QR koda:

OSTALI IZVORI INFORMACIJA

« Kolovoz 2022 »

SIGURNO NA INTERNETU

"ŠKOLA ZA ŽIVOT"

WEBMAIL

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave/ Škola u prirodi- 4. razred
Autor: Ana Lovrić, 15. 2. 2022.

Osnovna škola Zrinskih Nuštar 15.veljače 2022. godine objavljuje javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave - Škola u prirodi. Tekst poziva u privitku.

POZIV ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE/ ŠKOLA U PRIRODI- 4. RAZRED

ODABIR PONUDA- 4. RAZREDI

U priloženom dokumentu  nalazi se obavijest o odabiru konačne ponude za organizaciju  višednevne izvanučioničke nastave za učenike 4.-ih razreda, a nakon glasanja na roditeljskom sastanku održanom 04. ožujka 2022. godine

ODABIR KONAČNE PONUDE 4. RAZREDI