Promocija mentora i savjetnika

Autor: Dobrila Ereš, 28. 11. 2016.

U petak, 25. studenoga 2016. u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu održana je svečana promocija mentora i savjetnika. Promovirano je 461 odgojno-obrazovni djelatnik iz predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola i učeničkih domova iz cijele Hrvatske.

Među njima su iz naše škole promovirani: učitelj matematike Željko Brčić, učiteljica engleskog jezika Blanka Cikač, učiteljica razredne nastave Branka Krvavac i učitelj informatike Stanko Leko.

Odluku o napredovanju u zvanje svima promoviranima uručila je Jadranka Žarković Pečenković, ravnateljica Agencije za odgoj i obrazovanje. U svom obraćanju naglasila je kako MZOS i AZOO promocijom žele pokazati kako je rad svih odgajatelja, učitelja, nastavnika i stručnih suradnika, a osobito onih koji se ističu svojim radom i zalaganjem, prepoznat kao jedan od najvažnijih za ukupan razvoj društva te se kao takav cijeni.

Ocjenu rada učitelja daju ravnatelji škola na osnovi praćenja rada učitelja uz suglasnost učiteljskog vijeća i stručno-pedagoški nadzornik Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta.

Ponosni smo na naše učitelje Željka Brčića i Blanku Cikač koji su iz zvanja mentora promovirani u zvanje savjetnika, učiteljicu Branku Krvavac koja je ponovno izabrana u zvanje mentora te učitelja Stanka Leku, koji je ponovno izabran u zvanje savjetnika te su tako još jednom  dobili zasluženo priznanje za svoj dugogodišnji, uspješan i kreativan odgojno-obrazovni rad.

Iskrene čestitke još jednom svima.

« Listopad 2017 »

VREMENICI 2017/2018.