preskoči na sadržaj

Osnovna škola Zrinskih Nuštar

 

11. SJEDNICA 27.10.2017.

10. SJEDNICA 9.10.2017.

9. SJEDNICA 29.9.2017.

8. SJEDNICA 12.9.2017.

5. SJEDNICA 17.7.2017.

4. SJEDNICA 27.6.2017.

3.SJEDNICA 7.6.2017

2.SJEDNICA 24.5.2017.

KONSTITUIRAJUĆA SJEDNICA 22.5.2017.

 

13. ožujka 2017. OBAVIJEST O PROVOĐENJU IZBORA ZA ŠO

 


Koliko je sati?

 

 

Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

MOJA ŠKOLA EKO ŠKOLA

JUBILARNI LOGOTIP ŠKOLE

PISANE PROVJERE ZNANJA

VREMENICI 2017/2018.

1. polugodište

MŠ Nuštar RN

MŠ Nuštar PN

PŠ Cerić

PŠ Marinci

Raspored zvonjenja

 

 

Prijevoz učenika

    

SIGURNIJE NA INTERNETU

UPISI U SREDNJU
Radno vrijeme

INDIVIDUALNI RAZGOVORI

   

Oglasna ploča
Poveznice
CMS za škole logo
Osnovna škola Zrinskih Nuštar / Zrinskog 13, HR-32221 Nuštar / www.os-zrinskih-nustar.skole.hr / zrinus@os-zrinskih-nustar.skole.hr
preskoči na navigaciju